A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР МВС В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ


Проводиться прийом документів для участі в конкурсі на зайняття вакантних посад державних службовців:

 • начальник територіального сервісного центру №3545 (м. Благовіщенське)
 • провідний спеціаліст ТСЦ №3545 (м. Благовіщенське)
 • начальник територіального сервісного центру №3541 (м. Кропивницький)
 • провідний спеціаліст відділу організації реєстраційно — екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання (2 посади)
 • спеціаліст сектору юридичного забезпечення (тимчасова)
 • головний спеціаліст — експерт

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

 1. Копія паспорта громадянина України.
 2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
 3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьоюабо четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
 4. Копії документів про освіту.
 5. Заповнена особова картка встановленого зразка (форма П-2 ДС).
 6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.

Конкурс відбудеться з 11 по 13 жовтня 2016 року. Прийом документів здійснюється до 18-ї години 7 жовтня 2016 року за адресою: м. Кропивницький,          вул. Панфіловців, 22, кабінет сектор персоналу та зв’язків з громадськістю. Довідки за телефоном (0522) 35-75-65.

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням http://nads.gov.ua/page/kirovogradska-oblast.