A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Проводиться прийом документів для участі в конкурсі на зайняття вакантних посад державних службовців:

  • провідного спеціаліста сектору фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку РСЦ МВС в Кіровоградській  області (категорія «В»)

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

 

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляєть, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнена особова картка встановленого зразка;

6) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (подається шляхом заповнення на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції – www.nazk.gov.ua);

7) Посвідчення, видане у встановленому законом порядкустосовно атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

8) особа яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у звязку з цим розумного пристосування, подає заяву про забезпечення в установленному порядку розумного пристосування.

Термін прийняття документів -16 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу. Останній день прийому документів 03.08.2017 року до 18 год.00 хв.

Конкурс відбудеться 8 серпня 2017 року. Прийом документів здійснюється  за адресою: м. Кропивницький,          вул. Ю.Бутусова, 22, кабінет сектор персоналу та зв’язків з громадськістю. Довідки за телефоном (0522) 35-75-65.

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням http://nads.gov.ua/page/kirovogradska-oblast.