A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС в Кіровоградській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців, який відбудеться 30 червня


Регіональний сервісний центр МВС в Кіровоградській області (27030, м. Кіровоград, вул. Панфіловців, 22) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців який відбудеться 14. версня 2016р. за адресою: м. Кропивницьке, вул. Панфіловців, 22:

 1. Начальник територіального сервісного центру 3541 (м. Кропивницький)
 2. Начальник територіального сервісного центру 3543 (м. Бобринець)
 3. Начальник територіального сервісного центру 3545 (м. Благовіщенське)

Загальні вимоги до претендентів на посаду:

— громадянство України;

— вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

— досконале володіння державною мовою;

— володіння основними принципами роботи на комп´ютері та відповідних програмних засобах;

— знання діловодства;

— стаж роботи за фахом в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

— досвід роботи на посадах державної служби категорії Б чи В, або досвід служби в органах місцевого самоврядування або досвід роботи керівних посад підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше одного року.

Для участі в конкурсі подаються документи:

 1. заява про участь у конкурсі;
 2. заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 3. дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
 4. копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 5. декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, передбачено Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
 6. копія документа, який посвідчує особу;
 7. копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 8. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня, репутації (характеристика, рекомендації, наукові публікації, тощо).

При собі необхідно мати копію трудової книжки для обчислення стажу трудової діяльності.

Додаткова інформація щодо основних обов’язків, розміру умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо надається під час особистого прийому за адресою: м. Кропивницьке вул. Панфіловців, 22 (сектор кадрового забезпечення) відповідно до графіка: щоденно з 09 до 12 години (крім суботи та неділі).