A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Проводиться прийом документів для участі в конкурсі на зайняття вакантних посад державних службовців:

  • заступника начальника регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

1. Копія паспорта громадянина України

2. Письмова заява про участь в конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону

4. Копія(копії) документа(документів) про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (подається шляхом заповнення на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  — www.nazk.gov.ua).

7. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

8. Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Термін прийняття документів -17 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу. Останній день прийому документів 28.07.2017 року до 16 год.45 хв.

Конкурс відбудеться 2 серпня 2017 року. Прийом документів здійснюється  за адресою: м. Кропивницький,          вул. Ю.Бутусова, 22, кабінет сектор персоналу та зв’язків з громадськістю. Довідки за телефоном (0522) 35-75-65.

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням http://nads.gov.ua/page/kirovogradska-oblast.