A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Випускниця «Автошколи для осіб з інвалідністю» отримала своє перше посвідчення водія


14 Лютого 2024

Безбар’єрність у всьому. Сервісні центри МВС підтримують флагманський проєкт МВС «Автошколи для осіб з інвалідністю», який реалізується за ініціативою першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів». Безбар’єрний простір та надання якісних адміністративних послуг мають бути доступні кожному.

У сервісному центрі МВС на Кіровоградщині успішно склала практичний іспит випускниця автошколи для осіб з інвалідністю — пані  Віолета. Сьогодні, вона отримала посвідчення водія вперше.

Дівчина дуже активна, має багато щоденних справ, які вимагають мобільності. Коли вона була підлітком, її збив потяг. Нижню кінцівку лікарі змушені були ампутувати. Проте Віолета ніколи не втрачала віри і завжди мріяла кермувати автівкою! Курси навчання пані Віолета проходила в автошколі на базі Донецького державного університету внутрішніх справ та успішно склала іспит у сервісному центрі МВС.

Практичний курс проходила на спеціально обладнаному автомобілі для осіб з інвалідністю. За програмою нею було пройдено 40 годин практичного керування та складено внутрішній іспит у навчальному закладі.

«Нарешті моя мрія про те, як я керуватиму автомобілем втілилась в життя. Сьогодні я щаслива, бо отримала своє омріяне водійське», — поділилася враженнями пані Віолета.

Під час перебування в сервісному центрі МВС Віолета оцінила комфортні умови для всіх груп населення.

«В нинішніх реаліях, щоденно збільшується кількість людей з інвалідністю і саме тому ми не стоїмо осторонь, робимо все можливо для підтримки кожного відвідувача. Ми зробили комфортний доступ до приміщення сервісного центру МВС встановивши кнопку виклику персоналу та пандус, облаштували клас для здачі теоретичного іспиту спеціальними робочими місцями, перебудували вбиральню та дверні пройми для мало мобільних груп населення. Додатково встановлена система відеозв’язку з перекладачем для забезпечення комунікації з особами з порушенням слуху. За допомогою смартфона або ж планшету із встановленими на них додатками адміністратори сервісних центрів МВС зможуть звернутися за послугою перекладача жестової мови, який безумовно, спростить надання адміністративних послуг для усіх категорій. Таким чином ми зробили всі умови аби кожен мав можливість отримати послуги комфортно та якісно»,– заступник  начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС) Сергій Пижов.

Наостанок пані Віолета подякувала адміністраторам сервісного центру МВС за швидку та якісно надану послугу. Обіцяла у майбутньому керувати автівкою обережно і без порушень.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.