A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У сервісному центрі МВС № 3542 м. Олександрія виявлено Daewoo Lanos, який знаходиться в розшуку


18 Листопада 2022

До територіального сервісного центру МВС № 3542 (м. Олександрія) звернувся громадянин з питань перереєстрації автомобіля Daewoo Lanos. Але реєстраційну операцію довелось припинити, так як при перевірці за наявними базами працівниками ТСЦ МВС встановлено, що зазначений транспортний засіб знаходиться в розшуку.

За даним фактом було проінформовано працівників поліції, зібрано первинні матеріали, які передано до Кропивницького відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, для прийняття рішення згідно з чинного законодавства.

У сервісному центрі МВС нагадують, що аби вберегти себе від придбання «проблемного» транспортного засобу варто звернутись саме до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто в присутності продавця та покупця. Важливою процедурою в даному процесі буде проведення працівниками Експертної служби МВС огляду або експертного дослідження транспортного засобу.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.