A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Рейтинг ТОП 10 самих економічних автомобілів зареэстрованих протягом року по Кіровоградській області.


16 Січня 2017

Багато людей часто задаються питанням: як заощадити на паливі? Звичайно, з цього приводу є маса порад, типу 10 способів скоротити витрати пального і все таке. Але, хоч як крути, а вище паспортних даних не стрибнеш. Тому найвірніший спосіб не витрачати багато грошей на «горючку» — купити економічний автомобіль, який споживає мінімум палива.

Сучасний автомобіль може споживати трохи більше 3 літрів на 100 кілометрів в умовах траси. І це без всяких гібридних установок. При цьому, як правило, мова йде зовсім не про малолітражки. Сьогодні економічні двигуни можна зустріти на містких седанах і автомобілях преміум-класу.

п/п

Назва Вид палива  та об’єм двигуна За рік
Загальна Чоловіки Жінки
1 Skoda Octavia Дизель 2.0 19 14 5
2 Renault Sandero Дизель 1.5 18 5 13
3 Peugeot 508 Дизель 2.0 4 3 1
4 Renault Captur Дизель 1.5. 1 1
5 Renault Logan Дизель 1.5 40 25 3
6 Mercedes A-Class Дизель 1.5 0
7 BMW 1 Series Дизель 1.5. 0
8 Seat Leon Дизель 1.5 0
9 Seat Ibiza Дизель 1.4 0
10 Peugeot 308 Дизель 1.6 3 2 1

 В основному мотори, що дозволяють істотно скоротити витрату палива, — дизельні. Але не можна сказати, що бензинові економічні агрегати — рідкість. Цікаво, що з ТОП-10 найбільш дешевих автомобілів в список найбільш економічних не потрапило жодне авто — у всіх «бюджетників» витрата більше 5 літрів на 100 кілометрів. І хоч деякі китайські та українські автомобілі коштують відносно недорого, «прогодувати» їх — задоволення не з дешевих.

А тепер перейдемо безпосередньо до рейтингу ТОП-10 самих економічних автомобілів по Кіровоградській області.

Згідно статистичних даних регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області можна відзначити, що жителі Кіровоградської області теж долучаються до тенденції збільшення економічних автомобілів на автошляхах. Так протягом минулого року з списку топ -10 самих економічних автомобілів працівниками територіальних сервісних центрів на території Кіровоградської області було зареєстровано 85 автомобілів з досить малим «апетитом» до пального.

Нагадаємо, що ви можете зареєструвати свій транспортний засіб в будь якому територіальному сервісному центрі МВС в Кіровоградській області який буде для вас найзручнішим.

Без имени3