Порядок реєстрації транспортних засобів, що придбані на аукціоні, за рішенням суду


Державна реєстрація  конфіскованих  транспортних засобів або транспортних засобів, право власності на які встановлено за рішенням суду,  проводиться на підставі:

  • рішення суду із зазначенням марки, моделі, ідентифікаційних номерів складових частин таких засобів,
  • реєстраційних документів, зокрема свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу  або технічного паспорта (у разі їх наявності).
  • договору купівлі-продажу або іншого документу, що встановлює право власності
  • рішення Кабінету Міністрів України чи комісії, утвореної відповідно до Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам  державної  виконавчої  служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. № 985, про передачу  цих  транспортних засобів у разі конфіскації у власність держави.

Державна реєстрація зазначених транспортних засобів, ввезених на митну територію України без сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), що передбачені законодавством під час імпорту таких засобів, проводиться за умови подання документів про внесення  таких  податків і зборів (обов’язкових платежів), за винятком безоплатно переданих конфіскованих транспортних засобів та транспортних  засобів,  які згідно з податковим законодавством звільнені від їх сплати, із внесенням  відповідного  запису у свідоцтво  про  реєстрацію.