A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Третій сервісний центр МВС нового зразка презентували в Кіровоградській області


25 Лютого 2021

Реформа сервісних центрів МВС триває: сьогодні в місті  Благовіщенське офіційно презентували оновлений сервісний центр МВС за адресою: вул. Гуменюка, 9.

 Він став третім сервісним центром МВС нового зразка в Кіровоградській області. Тут клієнтів обслуговують 6 співробітників, які можуть надавати понад 30 послуг в день.  Найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС – реєстрація транспортних засобів, видача довідок про несудимість, видача та обмін посвідчень водія. У новому сервісному центрі МВС можна скласти іспити на право керування транспортним засобом. До речі, для тих, хто планує отримати посвідчення водія вперше, сервісні центри МВС підготували зрозумілу покрокову онлайн-інструкцію.

Зручність громадян в благовіщенському сервісному центрі МВС забезпечують технологічні нововведення, також тут є дитячий куточок, буккросинг-полиця та паркувальні місця для відвідувачів центру.

Із запитаннями, подяками та скаргами можна звертатися до Головного сервісного центру МВС за телефоном (044) 290 19 88. Отримати консультації можна на офіційній сторінці ГСЦ МВС в Facebook, а відповіді на поширені питання можна знайти на сайті hsc.gov.ua.