A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

За 10 робочих днів, під час послаблення карантину, сервісні центри МВС в Кіровоградській області здійснили 1170 реєстраційних операцій


25 Травня 2020

За десять днів роботи сервісні центри МВС в Кіровоградській області здійснили 1170 реєстраційних операцій.

Під час послаблення карантину сервісні центри МВС в Кіровоградській області також видали 329 посвідчень водія. Зазначимо, що під час послаблення карантину серед громадян найбільш популярними послугами, які надають сервісні центри МВС, є реєстрація, перереєстрація транспортного засобу та обмін посвідчення водія виданого вперше терміном на 2 роки.

Нагадаємо, що з послабленням карантину, з 12 травня, сервісні центри МВС відновили свою роботу з можливістю відвідування всіх сервісних центрів МВС громадянами та надають усі адміністративні послуги, окрім прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом.

Запис для отримання адміністративних послуг проводиться двома способами:
— за попереднім записом через функціонал електронної черги, який розміщений на сайтах Головного сервісного центру МВС та регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області (на отримання послуг у ТСЦ МВС №3541 м.Кропивницький, ТСЦ МВС №3542 м. Олександрія);
—  запис громадян для обслуговування в територіальних сервісних центрах МВС 3543 м. Бобринець, 3544 м. М.Виска, 3545 м. Благовіщенське проводиться за номером телефону регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області (0522) 32 13 81.

Для зниження ризику інфікування, у сервісних центрах МВС організовано проведення термометрії всім відвідувачам, можливість оброблення рук антисептичними засобами, а у приміщеннях запроваджено постійне вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів та регулярне провітрювання. Зауважимо, що використання засобів індивідуального захисту є обов’язковою умовою знаходження у приміщеннях сервісних центрів МВС.