Окуляри, що рятують життя: в Олександрії відкрили оновлений сервісний центр МВС та презентували Drunk Busters Goggles


25 Жовтня 2019

IMG_0635-01

Реформа сервісних центрів триває: сьогодні в м. Олександрія офіційно презентували оновлений сервісний центр МВС за адресою:                        пр. Будівельників, 38. В ході відкриття було представлено та передано автошколам Кіровоградської області спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles» — інноваційний інструмент, орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

 

Це вже 119 оновлений сервісний центр МВС в Україні та другий на Кіровоградщині. Тут клієнтів обслуговує 16 співробітників, котрі можуть надавати більше 100 послуг в день.  Найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС – реєстрація транспортних засобів, видача довідок про несудимість, видача водійських посвідчень. Пройти іспит на право керування транспортним засобом можна і в новому сервісному центрі. Нагадуємо, що для зручності громадян будь-хто може безкоштовно та необмежену кількість разів пройти тест на знання ПДР на сайті Головного сервісного центру.

 

Зручність громадян в оновленому сервісному центрі МВС забезпечують технологічні нововведення – елекронна черга, елекронний інфобокс, планшет оцінки якості обслуговування, клієнтоорієнтований персонал. Також тут є дитячий куточок, буккросинг-полиця та паркувальні місця для відвідувачів центру.

 

Одночасно з відкриттям центру тут сьогодні відбулася презентація тренінгу «Випробуй у безпеці», який орієнтовано на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Для України це нагальна проблема: кожні 8 годин одна людина отримує смертельні травми з вини нетверезих водіїв.

 

Одним з основних інструментів тренінгу є окуляри «Drunk Busters Goggles»: вони імітують вплив алкоголю на поведінку людини і допомагають усвідомити та уникнути ризиків керування у нетверезому стані. З освітньою метою подібний інструмент використовують фахівці у понад 60 країнах світу, а тепер будуть і в автошколах Кіровоградської області. Протягом презентації співробітники автошкіл та представники ЗМІ мали можливість самостійно протестувати окуляри та поділитися враженнями.

Із запитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044)-290-19-88. Також консультації здійснюються на офіційній сторінці в Facebook, а відповіді на поширені питання можна знайти на сайті hsc.gov.ua.

IMG_0635-01