A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Виявлено LANCI та ВАЗ з підробленими номерами кузова


24 Травня 2019

 

До територіального сервісного центру МВС в Кіровоградській області  звернувся громадянин з питань перереєстрації автомобіля LANCI. У результаті перевірки з’ясувалось , що номер кузова змінювався шляхом нанесення видалення номерної деталі з первинним номером та вварюванням на його місце з іншим номером. Ідентифікаційна табличка з номером кузова закріплена не заводським шляхом.

До того ж сервісного центру звернувся ще один громадянин з питання перереєстрації автомобіля ВАЗ 2101.  У результаті перевірки з’ясувалось , що права частина номерної деталі з ідентифікаційними позначеннями номера кузова приєднана до суміжних частин кузова за допомогою ручного зварювання.

В зв`язку з цим про дані факти було поінформовано працівників Кропивницького відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, якими було затримано вищевказані транспортні засоби.

Уберегтися від купівлі транспортного засобу з підробленими номерами кузова чи двигуна можна, якщо звернутися до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі – продажу та перереєстрації авто під час якої проводиться огляд ТЗ фахівцем НДЕКЦ МВС. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно і заповнюється адміністратором в електронній формі.

Слідкуйте за нововведеннями сервісних центрів МВС на сайті hsc.gov.ua або на офіційній сторінці в Фейсбук. За консультаціями звертайтесь за телефоном (044) 290-19-88.

avto