До місцевого бюджету надійшло майже 5,7 мільйонів гривень


05 Лютого 2018

Savings

У Регіональному сервісному центрі МВС в Кіровоградській області підрахували кількість коштів, які надійшли до місцевих бюджетів, водіїв-новачків які минулого року з’явилося на дорогах Кіровоградщини та скільки автовласників отримали послуг, які пов’язані з реєстрацією, перереєстрацією, зняттям з обліку автомобілів та інших послуг за минулий рік.

 5 733 577 гривень 83 копійки надійшло в місцеві бюджети за результатами роботи територіальних сервісних центрів Кіровоградського регіону. Це кошти, сплачені громадянами за реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку транспортних  засобів, видачу посвідчень водія та інші адміністративні послуги сервісної служби МВС.

Нагадаємо, суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування по операціям з відчудження легкових автомобілів, сплачуються платниками цього збору на бюджетні рахунки з обліку коштів спеціального фонду державного бюджету, відкриті в головних управліннях казначейства, за місцем проведення першої державної реєстрації в Україні легкового автомобіля.

Адміністратори сервісних центрів МВС Кіровоградського регіону надали 31429 послуг з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів. При цьому виявили 9 авто з підробленими номерами кузовів.  Крім того, при реєстраційних операціях виявлено 4 викрадених транспортних засобів на території України та 2 автомобіля, які  викрадені за кордоном.  При наданні адміністративних послуг встановлено 1 особу,  яка розшукується та 1 факт перереєстрації авто за підробленими документами.

Працівники сервісних центрів МВС Кіровоградщини, в черговий раз звертаються до всіх, хто вирішив здійснити покупку автомобіля – бути пильними і обачними! Оформлення договору купівлі-продажу у сервісних центрах МВС абсолютно безкоштовне, а для завершення реєстраційних дій необхідно лише здійснити обов’язкові платежі по отриманню послуги перереєстрації транспортного засобу. Окрім того, покупець убезпечить себе від можливих ризиків кримінального походження транспортного засобу, оскільки сервісні центри МВС здійснюють перевірки за базами розшуку та Інтерполу, та безкоштовну перевірку в реєстрі обтяжень рухомого майна.

За  минулий рік   було видано 17 111 посвідчень водія.   На дороги нашого регіону виїхало 7 737 водія-початківця. Завдяки онлайн-тренажеру для перевірки знань Правил дорожнього руху, який працює безкоштовно 24/7 на сайті Головного сервісного центру МВС, відсоток складання іспитів з першого разу склав 58,2%. 1790 чоловік обновив посвідчення водія після втрати та викрадення, ще 3797 чоловіка замінили посвідчення водія, у тому числі з відкриттям категорії.

З 1 лютого 2017 року надання довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України, здійснюється територіальними сервісними центрами МВС. В Кіровоградській області прийнято  11496 запита  від фізичних осіб на отримання довідки,  з яких видано 9590 довідок. Через неявку людей 160 довідок не видані.

Нагадуємо в Кіровоградській області діють 5 територіальних сервісних центрів МВС. Всі надають послуги: по реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів (ТЗ), прийняття іспитів і видачу національного та міжнародного посвідчень водія, свідоцтв про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, про допуск ТЗ до перевезення небезпечних вантажів, видачі довідок про несудимість. Кожен громадянин може звернутися в будь-який з  сервісних центрів, незалежно від місця проживання та реєстрації.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, щодо роботи територіальних сервісних центрів МВС в Кіровоградській області, на які ви самостійно не можете знайти відповідь, не зволікайте, звертайтеся до Регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області за адресою: 25030, м. Кропивницький, вул. Ю. Бутусова, 22.

Ви бажаєте отримати  вичерпну консультацію щодо послуг та алгоритмів їх отримання, поскаржитися чи подякувати —  для Вас  працює всеукраїнський контакт-центр (044) 290-19-88.