A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Поради водіям котрі займаються перевезенням небезпечних вантажів!


03 Жовтня 2016

Регіональний сервісний центр МВС в Кіровоградській області інформує, що у відповідності до вимог п. 9.2.3 ДОПНВ автотранспортні засоби та причепи, призначені для перевезення небезпечних вантажів, повинні відповідати технічним вимогам Правил        № 13 ЄЕК ООН «Єдині технічні приписи щодо офіційного затвердження дорожніх транспортних засобів категорій М, N і О стосовно гальмування».

Відповідно до вказаних Правил транспортні засоби (тягачі та транспортні засоби на жорсткій рамі) максимальною масою понад 16т та автотранспортні засоби, допущені до буксирування причепів (двохосьових причепів, напівпричепів і причепів з центральною віссю) максимальною масою понад 10т, в обов’язковому порядку повинні бути обладнанні антиблокувальною гальмівною системою категорії 1. А причепи (двохосьові причепи, напівпричепи і причепи з центральною віссю) максимальною масою понад 10т повинні бути обладнанні антиблокувальною гальмівною системою категорії А.

Ураховуючи вищезазначені вимоги повідомляємо, що з початку 2017 року можливі обмеження щодо допуску до перевезення небезпечних вантажів транспортних засобів, які не обладнані такими системами.

З метою запобігання виникненню непорозумінь під час видачі свідоцтв про допущення транспортного засобу до перевезення небезпечних вантажів, радимо за необхідності завчасно подбати про обладнання автотранспортних засобів зазначеними антиблокувальними гальмівними системами.